Agencja Centrum Partnerstwa Eurowork w Bydgoszczy

Nasza agencja pracy specjalizuje się w wyszukiwaniu i rekrutacji pracowników z zagranicy. Dzięki naszym usługom do Waszej firmy trafią przeszkoleni i zmotywowani do działania ludzie, co pozwoli Wam nieustannie się rozwijać. Zajmujemy się wszystkimi formalnościami związanymi z legalizacją pracy, a także pobytu tych osób, co pozwoli im w pełni skoncentrować się na powierzonych im zadaniach. Dodatkowo jesteśmy przygotowani do tego, by udzielać wsparcia obcokrajowcom w rejestrowaniu się w polskich uczelniach i korzystaniu z programów nauczania. Dzięki temu ich droga do rozwoju osobistego i kariery stanie się znacznie prostsza i krótsza!

 

Zapewniamy pracę w ponad 20 zawodach

 

Jesteśmy młodym zespołem, który od 2017 roku zajmuje się wyszukiwaniem pracowników za granicą i łączeniem ich z pracodawcami na terenie Polski i UE. Posiadamy szeroki wachlarz profesji, w którym i Ty znajdziesz odpowiednią pracę dla siebie.

 

Sprawdź Nasze oferty

Poznajcie nas bliżej

  • Kim jesteśmy?
    Nasza firma to młody zespół ludzi zmotywowanych do pracy. Dokładamy wszelkich starań, by nasi klienci czuli się otoczeni opieką i dlatego oferujemy wsparcie 24/7.

  • Czym się zajmujemy?
    Szukamy pracy, która odpowiada umiejętnościom pracownika. Dzięki nam każdy może znaleźć zatrudnienie, które pomoże podnieść standard życia w Polsce.

  • Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?
    Oferowane przez nas usług pomagają pracownikom z zagranicy poprawić swoje warunki życia. Gwarantujemy, że znajdziemy ją dla Was szybko, i że będzie ona stabilna.
uśmiechnięci pracownicy w kamizelkach